
Магнітний штатив Vijim Ulanzi ZJ01 Magnetic Suction Cup Mount (UV-T086 ZJ01)
- Немає в наявності
- Код: T086
1 151,30 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 кг |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальна вага пристрою — 0.5 кг |
| Колір штативу | 7073 |
| Комплект постачання | Телескопічне кріплення; присоска; затискач для смартфона; адаптер для екшн-камери; гвинт |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | ABS + алюмінієвий сплав |
| Мoдель | ZJ01 |
| Особливості | Обертання на 360°, зйомка в горизонтальному й вертикальному положенні |
| Розміри | 232 × 97 × 97 мм |
| Сумісність | камери, телефони та GoPro |
| Тип кріплення | Кріплення GoPro, затискач для смартфона, різьба 1/4" |
| Тип штативу | Тримач |
- Ціна: 1 151,30 ₴








