
Штатив-тримач Ulanzi HD02 10-inch Magic Arm Kit (T098 HD02)
- Немає в наявності
- Код: T098
1 332,33 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 453 г кг |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальна вага пристрою — 3 кг |
| Колір штативу | Black |
| Комплект постачання | Штатив-тримач; кріплення |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав + нержавіюча сталь |
| Мoдель | HD02 |
| Особливості | Обертання на 360°, зйомка в горизонтальному й вертикальному положенні |
| Розміри | 266 × 85 мм |
| Тип кріплення | Затискач, холодний черевик, різьба 1/4" |
| Тип штативу | Тримач |
- Ціна: 1 332,33 ₴






