
Тримач для планшету Ulanzi Vijim U-Pad III tablet clamp (UV-2597 U-Pad III)
- Немає в наявності
- Код: 2597
1 441,80 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 199 г кг |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Комплект постачання | Тримач; документація |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Алюмінєвий сплав |
| Мoдель | U-Pad III |
| Особливості | Прогумовані вставки, які запобігають ковзанню гаджета |
| Розміри | 125 × 37 × 37 мм |
| Сумісність | Для мобільних телефонів і планшетів з діагоналлю 4.7 – 12.9" |
| Тип кріплення | Холодний черевик, різьба 1/4" |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 1 441,80 ₴







