
Тримач для телефону Ulanzi Vijim Plastic Cell Phone Holder White(UV-3057 ST-06S)
- Немає в наявності
- Код: 3057
362,59 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 51 кг |
| Гарантійний термін | 3 міска |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Пластик + силікон |
| Мoдель | Vijim Plastic Cell Phone Holder |
| Особливості | Обертання на 360°, нахил на 180°, усередині захисні силіконові вставки |
| Розміри | 105 × 32 × 30 мм |
| Сумісність | Зі смартфонами з шириною 60 – 90 мм |
| Тип кріплення | Холодний черевик, різьба 1/4" |
| Колір | White-Red |
- Ціна: 362,59 ₴






