
Магнітний тримач для камери Ulanzi Vijim C029 Magnetic Head Hoder (C062GBB1 CO29)
- Немає в наявності
- Код: C062GBB1
635,99 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 205 г кг |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Алюміній + ABS-пластик |
| Мoдель | C029 |
| Особливості | Витримує вагу до 1 кг, обертається на 360° |
| Розміри | 78.5 × 70.5 × 70.5 мм |
| Сумісність | камери, телефони та GoPro |
| Тип кріплення | Магніт, різьба 1/4" |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 635,99 ₴









