
Кільцева лампа NNM-26 (26см) + штатив 2,1м
- Немає в наявності
- Код: NNM26+Tripod
284,42 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | CRI 80+ |
| Зовнішній діаметр | 26 см |
| Комплект постачання | Кільцева лампа; штатив |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кріплення для смартфона | Присутнє |
| Максимальна висота штатива | 2.1 м |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | NNM26 |
| Модулююче світло | 12 світлових ефектів, теплі і холодні кольори |
| Світловий потік | 26 – 28 lm |
| Температура кольору | 3300 - 6000К |
| Тип живлення | від мережі, через USB-порт |
| Тип кріплення | Затискач, холодний черевик, різьба 1/4" |
| Тип лампи | Кільцеве світло |
| Колір | Black |
| Штатив у комплекті | Штатив-трипод 2.1 м |
- Ціна: 284,42 ₴


