
Кріплення Ulanzi Vijim CM027 Go-Quick II Head Strap Mount for GoPro and Phone (UV-C020GBB1 CM027)
- Немає в наявності
- Код: C020GBB1
407,07 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кріплення на голову Ulanzi CM027 Go-Quick II дозволяє знімати захоплюючі кадри на GoPro або смартфон без допомоги рук. Цей зручний та регульований ремінець на голову оснащений надійним затискачем для телефону (підходить для телефонів шириною 57–90 мм), що дозволяє легко перемикатися між портретним та альбомним режимами. Завдяки отвору для гвинта 1/4" та кріпленню «холодний черевик» ви навіть можете прикріпити додаткові аксесуари, такі як освітлення або мікрофони. Регульована конструкція для зручної посадки на голову (діапазон регулювання — від 50 до 70 см). Цей ремінець на голову, який належить до серії Go-Quick Ecological, також сумісний з іншими продуктами Go-Quick для спрощення робочого процесу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 109 г кг |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Комплект постачання | Кріплення на голову; гвинт; затискач для смартфона |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | ABS + PC + нейлон |
| Мoдель | CM027 |
| Особливості | Обертання на 360°, нахил на 180°, вертикальна та горизонтальна зйомка |
| Розміри | 223 × 190 × 65 мм |
| Сумісність | Зі смартфонами шириною 57 – 90 мм, пристроями вагою до 800 г |
| Тип кріплення | Холодний черевик, різьба 1/4" |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 407,07 ₴








