
Адаптер кронштейн Ulanzi Vijim monitar ball head (UV-2407 U150)
- Немає в наявності
- Код: 2407
766,82 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Комплект постачання | Шарова головка; документація |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | U150 |
| Особливості | Обертання на 360°, нахил на 180°, вертикальна та горизонтальна зйомка |
| Розміри | 57 × 41 × 27 мм |
| Сумісність | накамерні монітори |
| Тип кріплення | Холодний черевик, різьба 1/4" |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 766,82 ₴





