
Шарнірне кріплення Ulanzi R099 Ball Heads with Clamp (UV-2993 R099)
- Немає в наявності
- Код: 2993
666,80 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 109 г кг |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Алюміній + ABS-пластик |
| Мoдель | R099 |
| Особливості | Витримує вагу до 1.5 кг, обертається на 360° |
| Сумісність | з пристроями з шириною від 13 до 60 мм |
| Тип кріплення | Затискач, різьба 1/4" |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 666,80 ₴







