
Портативна колонка HOCO HC1 Trendy sound sports wireless speaker,5W, Camouflage Green
- Немає в наявності
- Код: 6931474740212
374,33 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Незважаючи на свої невеликі розміри, колонка Hoco HC1 відтворюватиме якісно і чисто вашу улюблену музику, тому що дана модель відрізняється своїми потужними динаміками 5 Ватт кожен. Hoco HC1 виготовлена з високоякісного ABS пластику у поєднанні з алюмінієвим сплавом, матеріали стійкі до високих та низьких температур, тому незалежно сезон за вікном беріть свою улюблену колонку та насолоджуйтесь музикою де б ви не збиралися.З'єднання зі смартфоном відбувається за допомогою модуля Bluetooth, незалежно від операційної системи та моделі смартфона, при дотриманні дистанції не більше 10 метрів також колонка може відтворювати музику з вашого гаджета за допомогою кабелю AUX. Місткість акумулятора колонки складає 1200 mah, цього вистачає до 4 годин безперервної роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.0; USB; FM; AUX; microSD |
| Вага | 380 г кг |
| Клас захисту | IPX5 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Aluminum alloy + ABS |
| Модель колонки | HC1 Trendy sound sports wireless speaker |
| Міцність | 5 W Вт |
| Розміри | 142 × 85 × 85 мм |
| Тип | 269711 |
| Колір | Camouflage-Green |
| Час заряджання | 2 години |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки |
- Ціна: 374,33 ₴



