
Портативна колонка HOCO HC2 Xpress sports BT speaker Red
- Немає в наявності
- Код: 6931474738691
554 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HOCO HC2 Xpress — це бездротова акустика з високоякісним звучанням, спеціально розроблена для використання на відкритому повітрі. Ця модель відмінно підходить для прослуховування улюблених радіостанцій завдяки функції FM або відтворення музики зі смартфона. Сполучення з пристроями здійснюється за допомогою Bluetooth 5.0. Це дає змогу використовувати колонку з максимальною ефективністю та зручністю. Ви також можете підключати девайси через AUX-кабель. Додатково є порт для TF-карти та USB-флешки.Два 52-міліметрові динаміки потужністю 5 Вт кожний забезпечують яскраве та чітке звучання. Вбудована батарея забезпечує до 6 годин безперервної роботи колонки. Пристрій легко керується кнопками на верхній панелі. З їх допомогою можна регулювати гучність, перемикати треки, ставити їх на паузу і т.д. Дизайн HOCO HC2 Xpress поєднує в собі елегантність і функціональність. Сучасний стиль і компактні розміри роблять її чудовим доповненням до будь-якого інтер’єру. Зручний ремінь робить цю модель легкою у транспортуванні. Яскраве підсвічування не тільки виглядає красиво, але й дозволяє використовувати колонку у темну пору доби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2400 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.0; USB; FM; AUX; microSD |
| Вага | 598 г кг |
| Клас захисту | IPX5 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Модель колонки | HC2 Xpress |
| Особливості | LED-підсвічування |
| Міцність | 10 W Вт |
| Розміри | 194.4 × 81 × 82 мм |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Колір | Red |
| Час заряджання | 3 |
| Час роботи від акумулятора | 6 годин |
- Ціна: 554 ₴


