
Портативна колонка BOROFONE BR25 Crazy sound colorful luminous BT speaker Blue
- Немає в наявності
- Код: 6974443386530
452,19 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth; AUX; USB; TF; FM; TWS |
| Вага | 454 г кг |
| Клас захисту | IPX5 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Модель колонки | BR25 |
| Особливості | LED-підсвічування |
| Міцність | 5 W Вт |
| Розміри | 185×80×80 мм |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Формат акустики | 1 |
| Колір | 7072 |
| Час заряджання | 1.5 рік |
| Час роботи від акумулятора | 2 години |
- Ціна: 452,19 ₴



