
Саундбар Xiaomi TV Speaker 2.1
- Немає в наявності
- Код: SNS4MB-21
6 376,01 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид товару | Саундбар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.0; COAXIAL, SW OUT, AUX IN, OPTICAL, DC IN |
| Комплект постачання | Саундбар, Сабфувер, Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Пластик + метал |
| Модель колонки | TV Speaker 2.1 |
| Міцність | 120 W Вт |
| Розміри | 1070×87×60 мм |
| Тип | Саундбар |
| Тип живлення | 95189 |
| Формат акустики | 2.1 |
| Колір | Black |
- Ціна: 6 376,01 ₴






