
Караоке-мікрофон Xiaomi MiJia Karaoke Gray
- Немає в наявності
- Код: XMKGMKF01YM
2 573,96 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2500 mAh |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | Karaoke |
| Особливості | DSP-процесор для покращення звуку, 9 видів звукових ефектів, Можливість співати дуетом |
| Радіус дії | до 10 м |
| Розміри | 96 × 96 × 226 мм |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.1; 3.5 mm mini-jack; Type-C |
| Колір | Grey |
| Час роботи від акумулятора | 7 років |
- Ціна: 2 573,96 ₴






