
Бездротова мікрофонна система HOCO L20A Fair dual-mic (iP/Type-C) Black
- Немає в наявності
- Код: 6942007655507
422,89 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Вага | 20 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 60 mAh |
| Комплект постачання | 2 мікрофони; ресивер; перехідник Lightning; кабель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | L20A |
| Радіус дії | до 15 м |
| Розміри | 45×27×7 мм |
| Тип роз'єму | USB Type-C; Lightning |
| Колір | Black |
| Час роботи від акумулятора | 3-4 роки |
- Ціна: 422,89 ₴








