
Портативна ігрова консоль SZDiier D007 Plus Yellow
- Немає в наявності
- Код: D007Yellow
3 387,31 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3500 mAh |
| Ігри в комплекті | 10000 ігор |
| Інтерфейс | TF-карта; Type-C; mini-jack3.5 мм |
| Вбудована пам'ять | 64 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | D007 Plus |
| Обсяг оперативної пам'яті | 1 GB (DDR3L) |
| Виробник | SZDiier |
| Процесор | чотириядерний BK3326 ARM, 1,5 ГГц |
| Роздільна здатність дисплею | 640 × 480 |
| Розмір дисплею | 3.5" |
| Тип дисплею | IPS |
| Тип ігор | MAME; NES; SF; PSP; PS1; Sega; N64; GBC; GB; GBA тощо |
| Колір | Yellow |
- Ціна: 3 387,31 ₴


