
Вентилятор портативний Xiaomi MiJia 4000 mAh Desktop Mobile Fan
- Немає в наявності
- Код: ZMYDFS01DM
1 320,05 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість швидкостей | 4 швидкості |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Desktop Mobile |
| Особливості | Автоповорот, рівень шуму 34дБ |
| Міцність | 10 W Вт |
| Пульт дистанційного керування | Управління з застосунку |
| Розміри | 170 × 87 × 250 мм |
| Функція нахилу | Наявність |
| Функція повороту | Наявність |
| Колір корпусу | 7068 |
- Ціна: 1 320,05 ₴





