
Заварювальний чайник Xiaomi Mi Family Multi functional Health Pot S2 (Китайська Вилка)
- Немає в наявності
- Код: BHR8545CN
1 518,77 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.42 кг кг |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Пластик + скло |
| Мoдель | S2 |
| Об'єм | 1.5 л |
| Особливості | Дисплей, регулювання температури |
| Міцність | 800 W Вт |
| Режими | 11 програм |
| Розміри | 227×204×190 мм |
| Температурні режими | Від 40 до 90 °C |
| Тип живлення | Від мережі |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 1 518,77 ₴






