
Мультипіч (аерофритюрниця) Xiaomi Mijia Smart Air Fryer 4L White (Китайська вилка)
- Немає в наявності
- Код: MAF03
2 095,63 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.9 кг кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | Smart Air Fryer 4L |
| Об'єм | 4 л |
| Міцність | 1600 W Вт |
| Режими | 11 програм |
| Розміри | 335×304×251 мм |
| Тип живлення | Від мережі |
| Колір | white |
- Ціна: 2 095,63 ₴



