
Мікрохвильова піч Xiaomi Mijia microwave 20L (Китайська вилка)
- Немає в наявності
- Код: MWB020
3 512,65 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Об`єм | 20 л |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Метал + ABS пластик |
| Мoдель | microwave 20L |
| Міцність | 700 W Вт |
| Режими | 26 програм |
| Розміри | 44 × 28 × 44 мм |
| Тип живлення | Від мережі |
| Колір | white |
- Ціна: 3 512,65 ₴





