
Портативний блендер ENJOY BLEND 63738318 голубий
- Немає в наявності
- Код: 63738318
1 969,93 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ENJOY BLEND |
| Колір | Блакитний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Вага | 625 г кг |
| Комплект постачання | База блендера; пластиковий стакан; верхня кришка з фіксатором; нижня кришка; кабель USB-C; 2 силіконові трубочки; йоржик для чистки; інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм | 600 мл |
| Особливості | 22 000 об/хв, до 30 стаканів на одному заряді, харчовий пластик, гумова основа, 2 режима змішування |
| Міцність | 150 W Вт |
| Розміри | 29 × 9 × 9 см |
| Тип живлення | 11692 |
| Час заряджання | 3-5 років |
- Ціна: 1 969,93 ₴









