
Мультипіч (аерогриль) Xiaomi Mijia Smart Air Fryer Pro 4L + (перехідник на EU розетку)
- Немає в наявності
- Код: MAF04
4 030,72 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.8 кг кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Об'єм | 4.5 л |
| Міцність | 1500 W Вт |
| Розміри | 370 x 295 x 340 мм |
| Температурні режими | Від 40 до 200 °C |
- Ціна: 4 030,72 ₴









