
Електрочайник Xiaomi Mi Home Appliance Water Bottle N1 (Китайська вилка)
- Немає в наявності
- Код: MJDSH05YM
708,12 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Об`єм | 1.5 л |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 900 г кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Неіржавна сталь + пластик |
| Мoдель | N1 |
| Особливості | Функція автоматичного відключення живлення; захист від перегрівання; захист від пересихання |
| Міцність | 1500 W Вт |
| Розміри | 211×143×244 мм |
| Тип живлення | 220 V/50 Гц |
| Колір | white |
- Ціна: 708,12 ₴







