
Індукційна плита Xiaomi Mijia Double Port Induction Cooker + (перехідник на EU розетку)
- Немає в наявності
- Код: MDCLD01ACM
8 971,20 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплект постачання | Індукційна плита; спеціальне велике деко; кришка: інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Мoдель | Double Port |
| Особливості | Два гріючих елемента; електромагнітне нагрівання; зовнішній датчик температури; OLED-дисплей |
| Міцність | 2200 W Вт |
| Розміри | 632 × 313 × 56 мм |
| Тип живлення | 220 V/50 Гц |
| Колір | Black |
- Ціна: 8 971,20 ₴








