
Термопринтер для друку наклейок NIIMBOT M2_H Space Blue (1BC13121602)
- Немає в наявності
- Код: 1BC13121602
4 405,68 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NIIMBOT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2000 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth; Type-C |
| Вага | 764 г кг |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | M2_H |
| Підтримка ширини рулону з етикетками | 20 – 50 мм |
| Розміри | 178 × 108 × 74 мм |
| Тип друку | Термодрук |
| Колір | Lake-Blue |
| Швидкість друку | 40 мм/с |
| Ширина друку головки | 20 – 48 мм |
| Щільність друку DPI | 300 dpi |
- Ціна: 4 405,68 ₴





