
Проектор HOCO DT4 Wi-Fi 2.4/5 ГГц Smart full autofocus projector (720P Android version) EU
- Немає в наявності
- Код: 6942007645126
4 223,04 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Wi-Fi 2.4/5 ГГц; Bluetooth 5.1; USB; HDTV; AUX 3.5 мм |
| Вага | 875 г кг |
| Відстань проекції | 0.7 – 4.65 м |
| Діагональ дисплею | 2.69" |
| Комплект постачання | Проєктор; пульт ДК; HDTV-кабель; кабель живлення EU |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | DT4 |
| Особливості | Підтримує 22 мови |
| Режим фокусування | Автоматичний/ручний (пульт ДУ) |
| Роздільна здатність | 1280 × 720 |
| Розмір проекції | 23.5 – 183″ |
| Розміри | 138.2 × 128 × 158 мм |
| Колір | Metal Gray |
| Яскравість | 190 ANSI |
- Ціна: 4 223,04 ₴









