
Мережевий подовжувач HOCO AC12 Reise 2-position expansion socket(PD30W/1C3A) Black
- Немає в наявності
- Код: 6942007607070
465,29 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 5 V; 9 V; 12 V; 15 V; 20 V; 250 V |
| Вихідна потужність | 2500 W |
| Вихідний роз'єм | 3 × USB-A; USB-C; 2 × AC |
| Вихідний струм | 10 А |
| Довжина кабелю | 8.5 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Матеріал | PC |
| Мoдель | AC12 |
| Розміри | 160 × 81 × 30 мм |
| Тип | Мережевий |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 465,29 ₴


