
Мережевий подовжувач HOCO AC9A Talent PD30W(1C2A with 1 socket) desktop charger Black
- Немає в наявності
- Код: 6942007601634
538,93 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 250 V |
| Вихідний роз'єм | EU; Type-C; 2 × USB-A |
| Вихідний струм | 10 А |
| Довжина кабелю | 1.5 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | PC |
| Мoдель | AC9A |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Розміри | 117 × 43 × 39 мм |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 538,93 ₴




