
Мережевий подовжувач BOROFONE BAC9 Power 3-position socket(PD20W/1C3A)(EU/GER)(L=2M) White
- Немає в наявності
- Код: 6941991116650
481,02 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 5 V; 250 V |
| Вихідна потужність | 20 W; 2500 W |
| Вихідний роз'єм | 3 × EU; Type-C; 3 × USB-A |
| Вихідний струм | 2.4 A; 3 A; 4 A |
| Довжина кабелю | 2 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | BAC9 Power |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Розміри | 222.6 × 56.6 × 40 мм |
| Тип | Мережевий |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 481,02 ₴






