
Розумна сушарка для одягу Xiaomi 1C (MJLYJ4Q5)
- Немає в наявності
- Код: MJLYJ4Q5
9 398,40 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Вага | 8.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосунок | MiHome |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | 1C |
| Особливості | Максимальне навантаження — 35 кг; потужність 72 Вт |
| Розміри | 1299×454×111 мм |
| Тип живлення | 220 V/50 Гц |
| Колір | white |
- Ціна: 9 398,40 ₴





