
Електросамокат з сидінням OKAI Ceetle PRO EA10C Mint Green 10', 350(900)W, 25Km/h, 10.4Ah, 55Km, 20%,NFC, App, 29kg
- Немає в наявності
- Код: EA10C-MG
29 583,60 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OKAI |
| Вага | 29 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 10400 |
| Вага в упаковці | 33.5 кг |
| Вікова група | Від 14 років |
| Гальмо | Спереду: механічні барабанні гальма. Задні: механічні барабанні + електронні гальма |
| Гарантійний термін | Обмежена гарантія 12 міс. міска |
| Діаметр коліс | 254 |
| Зріст драйвера | 120-200 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальна дальність пробігу, км | 55 км |
| Максимальна швидкість, км/год | 25 |
| Максимальне навантаження | 100 |
| Максимальний кут підйому | 20° |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Ceetle PRO EA10C |
| Необхідний час для повного заряду | 4-6 рік |
| Номінальна напруга двигуна | 54.6 V |
| Номінальний струм | 2 A |
| Особливості | керування через додаток, NFC-доступ |
| Міцність | 900 W Вт |
| Призначення | Для дорослих і підлітків |
| Розмір в розкладеному вигляді, мм | 1145 × 533 × 1045 мм |
| Розмір в складеному вигляді, мм | 1145 × 554 × 614 мм |
| Рівень захисту від вологи | IPX5 |
| Сидіння | Із сидінням |
| Температура використання | Від 0 до +40 °C |
| Тип акумулятора | літій-іонний |
| Тип двигуна | Безщітковий безредукторний двигун |
| Колір | Mint-Green |
| Шини | Вакуумні шини |
- Ціна: 29 583,60 ₴









