
Електровелосипед OKAI EB10 Beige 28', 250(500)W, 14.4Ah, 100km, 25km\h, NFC, App, 29kg
- Немає в наявності
- Код: EB10
77 991,96 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OKAI |
| Вага | 29.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 14.4 Ah |
| Вага в упаковці | 42.5 кг |
| Вихідна напруга зарядного пристрою | 42 V |
| Вихідний струм зарядного пристрою | 3 А |
| Вікова група | Від 14 років |
| Вхідна напруга зарядного пристрою | 100 – 240 V |
| Гальмівний шлях | <10 м |
| Гарантійний термін | Обмежена гарантія 12 міс. міска |
| Додаткові характеристики | Передній та задній ліхтарі, управління через додаток, подвійна тормозна система, LED-дисплей |
| Діаметр коліс | 28" |
| Зріст драйвера | 165 — 200 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість коліс | 2 |
| Ландшафт | Асфальт, ґрунтова дорога |
| Максимальна дальність пробігу, км | 100 км |
| Максимальна потужність | 500 W |
| Максимальна швидкість, км/год | 25 |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Максимальний кут підйому | 20° |
| Мoдель | EB10 |
| Необхідний час для повного заряду | 5 років |
| Номінальна напруга акумулятора | 36 V |
| Номінальна напруга двигуна | 36 V |
| Номінальна потужність | 250 W |
| Особливості | Стоп-сигнал: Зазвичай увімкнено; Атестація: MD,EMC,RED,RoHS2.1,WEEE CE,UKCA certification |
| Міцність | 250 Вт |
| Розмір в розкладеному вигляді, мм | 1901 × 1138 × 658 |
| Розташування акумулятору | В рамі |
| Розташування двигуна | В рамі |
| Рівень захисту від вологи | IPX5 |
| Сидіння | Із сидінням |
| Температура використання | Від 0 до +40 °C |
| Температура зберігання | Від −20 до +45 °C |
| Тип акумулятора | літій-іонний |
| Тип двигуна | Безщітковий постійний магніт |
| Колір | Beige |
- Ціна: 77 991,96 ₴









