
Портативна зарядна станція BPI G518 500W 110000mAh 407Wh
- Немає в наявності
- Код: BPI-G518-500W
19 006,68 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | BPI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Вага | 3.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; QC 3.0; USB-C; AC, 4 × DC |
| Місткість | 407 Wh (110000 mAh) |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Максимальна потужність | 750 W |
| Мoдель | 500 W |
| Номінальна потужність | 500 W |
| Особливості | cвітлодіодний ліхтарик 2 W, зарядка від сонячної панелі 18 V 3 A |
| Тип акумулятора | літій-іонний |
- Ціна: 19 006,68 ₴

