
Генератор бензиновий FY3500DX 3,2 кВт
- Немає в наявності
- Код: FY3500DX
12 054,38 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Кількість фаз | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 днів міска |
| Запуск двигуна | Ручний стартер |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальна потужність | 3.2 Kw |
| Мoдель | FY3500DX |
| Напруга | 220 V |
| Номінальна потужність | 3000 W |
| Тип генератора | бензиновий |
| Частота | 50 Hz – 20 KHz |
- Ціна: 12 054,38 ₴







