
Камера для дітей HOCO DV205 Dual-camera children camera Pink
- Немає в наявності
- Код: 6942007638678
792,08 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 600 mah |
| Вага | 65 г кг |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | DV205 |
| Особливості | Підтримує 22 мови |
| Підтримка карти пам'яті | До 64GB |
| Роздільна здатність основної камери | 1 Mpx |
| Розмір дисплею | 2" |
| Розміри | 87 × 54 × 35 мм |
| Колір | Pink |
- Ціна: 792,08 ₴




