
Стабілізатор напруги Awattom - 16.5кВт (3х5.5кВт), трифазний
- Немає в наявності
- Код: AWATTOM-16.5
46 800 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awattom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 кг /x3 кг |
| Колір | Білий |
| Кількість ступенів автоматичного регулювання | 16 |
| Кількість фаз | Трифазний |
| Макс. вхідна частота, Гц | 50 |
| Максимальна вхідна напруга | 278 В /(по кожній з фаз) |
| Максимальна потужність | 3400 ВА /(за Uвх.136 Вт по кожній із фаз), 6900 Вт (за Uвх.278В по кожній із фаз) |
| Мінімальна вхідна напруга | 136 В /(по кожній з фаз) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Тиристорний |
- Ціна: 46 800 ₴





