
Стабілізатор напруги Awattom New Silver - 7.0кВт, однофазний
- Немає в наявності
- Код: NEWSILVER-7.0KWT
13 950 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awattom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 кг кг |
| Колір | Білий |
| Кількість ступенів автоматичного регулювання | 8 |
| Кількість фаз | однофазний |
| Макс. вхідна частота, Гц | 50 |
| Максимальна вхідна напруга | 300 В |
| Максимальна потужність | 4500 Вт /(за Uвх.141В), 9100 Вт (за Uвх.285В) |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Сімісторний |
- Ціна: 13 950 ₴





