
Адаптер WiFi TP-LINK Archer T2U plus AC600, USB
- Немає в наявності
- Код: ARCHER-T2U-PLUS
699 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
iFi-адаптер Archer T2U Plus AC600 з USB 2.0 та зовнішньою антеною - це компактний пристрій, призначений для покращення швидкості та стабільності бездротового з'єднання на комп'ютері або ноутбуці. Він підтримує стандарт Wi-Fi 802.11ac, що забезпечує швидкість передачі даних до 600 Мбіт/с.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Висота | 173.4 мм |
| Ширина | 57.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | USB 2.0 |
| Глибина | 18 мм см |
| Додатково | LED-індикатор |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Кількість антен | 1 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 600 Мбіт/сек |
| Підтримка | XP, Mac OS/X 10.9-10.13(beta for 10.14), Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g, a, ac |
| Тип антени | зовнішня/зйомна |
- Ціна: 699 ₴






