
Адаптер WiFi TP-LINK Archer TX50E AX3000, PCI-Express x1, BT5.0
- Немає в наявності
- Код: ARCHER-TX50E
1 799 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
WiFi-адаптер TP-LINK Archer TX50E AX3000 BT5.0 PCI Express ARCHER-TX50E. Найновіший стандарт Wi-Fi, Wi-Fi 6, забезпечує надзвичайну швидкість і наднизьку затримку,та безперебійне підключення, щоб ви могли насолоджуватися швидшими завантаженнями, плавнішим потоковим передаванням і більш захоплюючим іграм. Wi-Fi 6 оснащено 1024-QAM і смугою пропускання 160 МГц для потужного безперервного Wi-Fi.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Висота | 120.8 мм |
| Тип антени | Зовнішня |
| Ширина | 95.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 21.5 мм см |
| Додатково | дводіапазонні антени з високим коефіцієнтом посилення |
| Діапазон частот | 2.4 - 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, 802.1x, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3 |
| Кількість антен | 2 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 2402 Мбіт/с/5 ГГц |
| Міцність | 94.5 дБм/11a 6 Мбіт/с (макс) Вт |
| Підтримка | Windows 10/64-розрядна, Windows 11/64-розрядна |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g, a, ac |
- Ціна: 1 799 ₴




