
Мережева карта Eaton Gigabit Network Card M3
- Немає в наявності
- Код: NETWORK-M3
23 538 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 70 г кг |
| Висота | 42 мм |
| Глибина | 66 мм см |
| Кількість роз'ємів RJ-45 | 1 |
| Призначення | внутрішня |
| Підтримка | Linux, Windows, UNIX |
| Підтримка мережевих протоколів | SNMP/v1 / v3 |
| Підтримка мережевих стандартів | 10/100/1000BaseT |
| Тип | Мережевий адаптер |
| Ширина | 132 мм |
- Ціна: 23 538 ₴




