
WiFi-адаптер TP-LINK Archer TX20U Plus AX1800 USB 3.0
- Немає в наявності
- Код: ARCHER-TX20U-PLUS
1 399 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Висота | 19.2 мм |
| Тип антени | Зовнішня |
| Ширина | 84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 156.3 мм см |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3 |
| Кількість антен | 2 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 1201 Мбіт/с/(5 ГГц), 574 Мбіт/с/(2.4 ГГц) |
| Міцність | 19 dBM/(5 ГГц/2.4 ГГц: (FCC)), 16 дБМ/(5 ГГц: (CE) (EIRP)), 14,5 дБМ/(2.4 ГГц: (CE) (EIRP))) Вт |
| Підтримка | Windows 10, Windows 11 |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g, a, ac, ax |
- Ціна: 1 399 ₴









