
Теплоакумулятор Thermo Alliance TAI-10 1500 з теплообмінником 1,4 кв. м із ізоляцією 60 мм
- Готово до відправки
- Код: SD00046645
58 098 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для економного використання теплової енергії й безпечної роботи опалювальної системи важливо накопичувати, зберігати та передавати тепло, отримане з різних джерел нестояльної дії (твердопаливних і електрокотлів, сонячних колекторів, теплонасосов, др.). З цим завданням впорається теплоакумулятор Thermo Alliance TAI-10 1500 (60 мм). Максимальна робоча температура буферного бака — 95 °C, робочий тиск — максимум 0,3 МПа. Теплоізоляція зроблена з пінополістиролу та пінополіуретану
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TAI01150060 |
| Вага брутто, кг | 151 |
| Вага нетто, кг | 133 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 1120х1120х2055 |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 1220х1220х2200 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр під'єднання до системи опалення | 1 1/2" |
| Діаметр приєднання теплообмінника | 3/4" |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектація | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Макс. тиск теплообмінника (верх.), бари | 10 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальна температура теплообмінна (верх.), °C | 100 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Матеріал | тип Neodul |
| Об'єм теплообмінника (верх.), л | 4,25 |
| Об'єм, л | 1357 |
| Площа теплообмінника, м2 | 1,4 |
| Порт під ТЕН | 1 1/2" |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознос під'єднання | 180° |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/год | 145 |
| Тип виробу | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Тип теплообмінника (верх.) | Спіральний |
| Товщина днища, мм | 3 |
| Товщина обичайки, мм | 2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | 60 |
- Ціна: 58 098 ₴
