
Пральна машина ARDESTO напівавтомат., 6.5кг, 1350, A, 45см, білий
- Немає в наявності
- Код: WMH-B65
4 599 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напівавтоматична пральна машина з вертикальним завантаженням білизни. Об’єм баку – 6,5 кг. Таймер прання розрахований на 15 хвилин. Клас – A. Є два режими прання – делікатне та звичайне, а також передбачена функція реверсу. Вага WMH-B65 складає 12 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84 см |
| Глибина | 45 см см |
| Завантаження білизни для прання | 6.5 кг |
| Колір | білий/корпус із пластику |
| Програми | Прання |
| Тип | пральна |
| Ширина | 52.5 см |
- Ціна: 4 599 ₴









