
Швейна машина iSEW A15 , електромех., 70Вт, 15 шв.оп., петля напівавтомат, біло-рожевий
- Немає в наявності
- Код: ISEW-A15
4 699 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швейна машинка розрахована на 15 операцій і дозволяє швачці працювати з різними типами матеріалів - від легких і тонких до більш щільних. Електромеханічне обладнання доповнено вертикальним човником. Наявність плавного регулювання рядка сприяє акуратній зміні параметрів під час роботи, що ніяким чином не позначається на якості обробки виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Janome |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг кг |
| Габарити ( ШхВxГ ) | 34.5 х 27 х 15.2 |
| Кількість рядків | 15 шт. |
| Кількість швейних операцій | 15 шт. |
| Максимальна довжина стібка | 4 мм |
| Максимальна ширина стібка | 5 мм |
| Можливості | реверс, шиття подвійною голкою, пришивання блискавок, пришивання ґудзиків, автоматична намотування шпульки, вільний рукав для обробки циліндричних деталей одягу |
| Регулювання | натяг нитки, швидкість шиття |
| Потребується потужність | 85 Вт |
| Тип човника | вертикальний (хитний) |
| Тип швейної машинки | електромеханічна |
| Формування петлі | напівавтомат |
| Швидкість шиття | 650 ст / хв |
- Ціна: 4 699 ₴




