
Шліфмашина кутова акумуляторна Bosch Professional 18V-10 Solo 125мм 18В 9000об/хв 0.89кг без АКБ та ЗП
- Немає в наявності
- Код: 0.601.9J4.002
7 680 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВЕРСІЯ БЕЗ АКУМУЛЯТОРІВ! GWS 18V-10 - нова доступна за ціною акумуляторна безщіткова мала кутова шліфмашинка еквівалентна по потужності 1000 ватній мережевій КШМ завдяки новому безщітковому двигуну і акумулятору ProCORE 18V.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 кг /(без аккумулятора) - кг |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Напруга | 18 В/(акумулятора) |
| Тип | кутові (болгарки) |
- Ціна: 7 680 ₴
