
Пилосос Gorenje бездротовий, 155Вт, конт пил -0.5л, автон. робота до 70хв, HEPA, 2 в 1, підсвічування, індикатор, синій
- Немає в наявності
- Код: SVC252GFA
7 149 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це автономний пилосос. Не потрібно його паркувати на зарядній станції. Зручна складна ручка дозволяє прибрати пилосос на зберігання в невелику шафку, а від'єднаний акумулятор можна заряджати будь-де. Завдяки потужній літієвої батареї 20000 мАг ви не відчуєте втрату потужності під час прибирання. Навіть при повному заряді пилосос працює з максимальною потужністю. Одним рухом відкрийте засувку, від'єднайте контейнер і витрусіть пил. Контейнер встановлюється на місце за лічені миті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 10 Вт |
| Споживана потужність | 155 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 118 x 26 x 17 |
| Обсяг пилозбірника | 0.5 л |
| Тип | ручний, вертикальний/безпровідний, безмішковий, побутовий |
| Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Тип прибирання | сухе |
- Ціна: 7 149 ₴









