
Електрочайник Tefal Glass Kettle 1.7л, скло, з підсвіткою, сріблясто-чорний
- Немає в наявності
- Код: KI772D38
1 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручність використання електричного чайника поєднується з елегантністю виготовлення в скляному чайнику Tefal Glass. Виготовлений із натуральних матеріалів, він повністю зберігає природний смак води для отримання найсмачнішого чаю. Дизайн і прозорість чайника заворожують у процесі кипіння води завдяки спеціальному ніжному підсвічуванню. Термостійке скло витримує різкі коливання й дуже високі температури та гарантує довгу експлуатацію чайника. Матеріал на 100% придатний для перероблення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 24.5 х 22 х 15 см |
| Колір | чорний, прозорий |
| Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Об'єм | 1.7 л |
| Особливості | Фільтр від накипу, Автоматичне відключення, Обертання на 360 ° |
| Міцність | 2200 Вт Вт |
| Підсвічування корпусу | 1 |
| Керування | Механічне |
- Ціна: 1 999 ₴








