
Швейна машина VERITAS MARIE, електромех., 70Вт, 13 шв.оп., петля напівавтомат, білий + червоний
- Немає в наявності
- Код: MARIE
5 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
VERITAS – відома німецька компанія була заснована в кінці XIX століття, в 1943 році була випущена перша швейна машина, оснащена човником, що обертається, а в 1956 році була впроваджена конструкція зі знімними лапками. У 1978 році побачила світ і швейна машина, яка не потребує ручного мастила. За німецькою традицією, кожна одиниця продукції проходить суворі експлуатаційні тести та сертифікацію. Швейні машини VERITAS прості у догляді та ремонті, відрізняються стильним дизайном, високою зносостійкістю та дуже тривалим терміном роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minerva |
| Максимальна довжина стібка | 4 мм |
| Максимальна ширина стібка | 5 мм |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість петель | 1 шт |
| Кількість швейних операцій | 13 шт. |
| Можливості | реверс, шиття подвійною голкою, швидка заміна лапок, пришивання блискавок, знімний рукав для обробки малих радіусів, автоматичне перемикання на холостий/ход в случае намотки на катушку, автоматична намотування шпульки, працює з різними видами тканин, авто |
| Підсвітка | 1 |
| Регулювання | натяг нитки |
| Тип човника | вертикальний ротаційний |
| Тип швейної машинки | електромеханічна |
| Формування петлі | напівавтомат |
| Чехол | М'який |
- Ціна: 5 999 ₴





