
Піч електрична ARDESTO, 50л, 1600Вт, механіч., конвекція, подвійне скло, бежевий
- Немає в наявності
- Код: MEO-S50FBG
4 199 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний бежевий колір завжди в моді. З огляду на це електрична мініпіч ARDESTO пасуватиме до інтер’єру будь-якої кухні. Завдяки великому об’єму (50 л) є змога готувати ще більше смаколиків для родини та друзів. До того ж можна не перейматися щодо того, аби не проґавити момент готовності, адже піч має вбудований таймер та індикацію закінчення процесу приготування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 31.5 x 61.5 x 47 |
| Колір | Біговий |
| Конструкція | незалежна |
| Максимальна температура | 300 °C |
| Об'єм | 50 л |
| Освітлення | 115 В |
| Міцність | 1600 Вт Вт |
| Функції | конвекція, індикація закінчення процесу приготування |
- Ціна: 4 199 ₴









