
Верстат заточувально-шліфувальний Einhell TC-US 350 350Вт коло 150мм стрічка 50х686мм 2950об/хв 8.15кг
- Немає в наявності
- Код: 4466154
4 230 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точило стрічкове Einhell TC-US 350, 350 Вт, диск 150 мм, стрічка 50х686 мм 4466154. Стрічкове точило Einhell TC-US 350 є комбінованим пристроєм, оснащеним шліфувальною стрічкою та шліфувальним диском. Точило завдяки потужному двигуну забезпечує високу продуктивність та призначене для грубого та остаточного шліфування металевих, пластмасових та дерев'яних предметів з використанням шліфувального диска або шліфувального паперу. Точило стоїть на 4 антивібраційних гумових ніжках для стійкості та поглинання вібрацій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Мережа |
| Зовнішній діаметр шліфувального кола | 150 мм |
| Призначення | Універсальна |
| Потребується потужність | 350 Вт |
| Тип | точильний верстат |
| Товщина шліфувального кола | 20 мм |
- Ціна: 4 230 ₴

